Celkový počet hodin: 150
Dokončení: 2 – 6 měsíců
Cena: 30 000 Kč

Tento program kombinuje dvě tradiční dovednosti důležité pro transformaci zdraví a zdravotního stavu osoby. Čínská astrologie identifikuje životní lekce každého jedince a využívá mocné způsoby Feng Shui k harmonizaci jedinečné povahy každé osoby. Tento přístup se liší od většiny škol Feng Shui, které dělají pro všechny lidi stejná obecná doporučení. Principy jsou založeny na porozumění silám přírody – jinu a jangu a 5 obdobím, která lidi ovlivňují jedinečnými způsoby.

Konzultant-čínské-astrologie-Feng-Shui-Czech
Konzultant-čínské-astrologie-Feng-Shui-Czech

Absolventi kurzu získají odbornou znalost v poskytování konzultací pro domácnosti a firmy. Seymourův přístup integruje zdravotní stav klientů s životními poučeními podle čínské astrologie, s tradičními světovými stranami kompasu „Ba Gua“. Tento přístup se v moderních kurzech Feng Shui zřídka zahrnuje. Ctění osobních zdravotních tendencí při orientaci prostoru podle denních cyklů přírody spouští hluboké změny v jedinci nebo rodině, která následuje jeho doporučení.

12 h  —  Čtení těla

20 h —  5 elementů, makrobiotika, tradiční čínská medicína (TCM)

4 h — Léčení dlaněmi a 7 čaker

14 h — Principy a praktiky čínské astrologie a Feng Shui

50 h — Diplomová práce, ve které studenti(-ky) analyzují domovy a/nebo kanceláře 3 – 5 klientů, a vytvoří doporučení založená na výše zmíněných principech. Seymour bude konzultovat s každým studentem(-kou) jejich analýzu, diagnostiku a doporučení.

Konzultant-čínské-astrologie-Feng-Shui-Czech

Most Recent Projects
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search

Czech